FOTOGRAFOVANIE

Ponúkam vám svoje fotografické služby v týchto oblastiach:

Eventy/podujatia

Fotografujem športové, spoločenské, hudobné, či tanečné podujatia a vystúpenia (preteky, koncerty, workshopy, besedy…)

Poznámka: nevenujem sa fotografovaniu svadieb ani náboženských podujatí

Ukážky galérií:

Portréty v exteriéri

Individuálne, párové či rodinné fotografovanie v príjemnom vonkajšom prostredí. Domáci miláčikovia sú taktiež vítaní.
Lokality: Bratislava, Pezinok, Trnava

Ukážky galérií:

Fotografovanie produktov v exteriéri

Zábery produktov realizované v exteriéri im dodávajú na skutočnosti, dôveryhodnosti a použiteľnosti. Považujem ich za dôležité faktory pre úspešne sa predávajúci produkt.

Ukážky galérií:

Architektúra a reality

Fotografovaniu realít sa venujem už niekoľko rokov, klienti boli vždy spokojní, a teší ma, že kvalita fotografií aj podľa ich slov prispela k úspešnému predaju, či prenájmu nehnuteľnosti. K architektúre mám osobitý vzťah, rada fotografujem tak historické, ako aj moderné budovy či stavby.

Ukážky galérií:

Krajinná fotografia

Pohľady na prírodnú krajinu, ktorej súčasťou môže byť aj architektúra je moja obľúbená časť fotografovania. Zvlášť mosty, ktoré sú nielen funkčne, ale aj symbolicky mostiace prírodu a architektúru krajiny či mesta.

Ukážky galérií:

Pozrite si aj moje ďalšie galérie

Facebook

Na mojej facebookovej stránke Sueweb photo & design nájdete ukážky nielen grafickej tvorby, ale aj fotogalérie. Tiež dávam do pozornosti facebookovú fotogalériu Tanečnej akadémie Sunny Dance, kde sú moje fotografie z ich tanečných vystúpení.

500px

Portál 500px s dlhoročnou tradíciou, kde nájdete zábery od tých priemerných až po veľmi kvalitné a profesionálne, ktoré autori môžu aj predávať.

YouPic

Platforma komunitnejšieho charakteru, kde okrem pridávania vlastných fotografií môžete zdieľať fotky iných autorov a taktiež získať spätnú väzbu na svoje fotografie.